2 990 Lekë


Përshkrimi

  • Set Pjatash Opal Classic 18 Cope
  • Materiali Opal 3 here me rezistent ndaj goditjeve dhe temperatures
  • Mund te lahen ne lavastovilje
  • Material jo poroz duke ndaluar depertimin e baktereve
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 60931

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (22)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (32)
3 ne stok
890 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (115)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
13 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 500 L
1 090 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (18)
1 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (32)
2 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
490 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set Pjatash Opal Classic 18 Cope

Nje dizajn shume i thjeshte dhe minimalist e delikat qe i japin tryezes nje prekje elegante dhe moderne.

Ky set permban 6 pjata supe ideale per te sherbyer pasta, oriz dhe supe.

6 pjata te sheshta per te sherbyer pjata kryesore, antipasta meze ose pjata te vetme.

6 pjata te sheshta per te sherbyer embelsira

Permasat e pjatave jane 

- 6 Pjata te sheshta, 25 cm 

- 6 Pjata te thella supe, 21.5 cm 

- 6 Pjata embelsire, 19 cm 

Te pershtatshme per mikrovale dhe pjatalarese

Materiali qelq opal

Produktet që keni parë

Reviews (0)