1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Set pjatash Prima Bormioli 18 cope

  • Materiali Opal 3 here me rezistent ndaj goditjeve dhe temperatures
  • Mund te lahen ne lavastovilje
  • Material jo poroz duke ndaluar depertimin e baktereve
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 69613

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

1 690 Lekë
Shitur (404)
I disponueshëm
79 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (32)
3 ne stok
890 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (15)
4 ne stok
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
13 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 500 L
1 090 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (18)
1 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (32)
2 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
490 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Set pjatash Prima Bormioli 18 cope

Koleksioni Prima nga Bormioli Rocco vjen ne dizajnin modern dhe klasik qe i pershtatet cdo tryeze

Perbere nga material qelq opal qe ofron ngjyren e bardhe ne bashkim me fluorinen dhe vjen 5-6 here me rezistent se qelqi normal, jo poroz, me i paster dhe me higjenik

Qelqi i temperuar fale teknologjise se temperuar, duke vepruar ne struktures e qelqit i shnderron pjatat Prima rezistente ndaj temperatures dhe goditjeve

Nje dizajn shume i thjeshte dhe minimalist e delikat qe i japin tryezes nje prekje elegante dhe moderne

Ky set perbehet nga 6 pjata supe ideale per te sherbyer pasta, oriz dhe supe

6 pjata te sheshta per te sherbyer pjata kryesore, antipasta meze ose pjata te vetme

6 pjata te sheshta per te sherbyer embelsira

Te pershtatshme per mikrovale dhe pjatalarese

Permasat e pjatave:

- 6 Pjata te sheshta, 26 cm 

- 6 Pjata te thella supe, 23 cm 

- 6 Pjata embelsire, 20 cm 

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews