2 490 Lekë


Përshkrimi

Set pjatash 12 pc White Moon

  • 6 pjata supe 22,5 cm 
  • 6 pjatanca te medha 27 cm
  • Te pershtatshme per mikrovale dhe pjatalarese
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 55363

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

1 990 Lekë
Shitur (45)
I disponueshëm
79 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (27)
2 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (22)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (32)
3 ne stok
890 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (115)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
13 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 500 L
1 090 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (18)
1 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (32)
2 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
490 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set pjatash 12 pc White Moon

Pjese e koleksionit White Moon, i cili ka nje dizajn shume te thjeshte, klasik, me linja katrore delikate qe i japin tryezes nje prekje elegante dhe moderne

Seti mund te perdoret per perdorim shtepiak, apo dhe ne ambiente restorantesh, katering, bistro

Seti permban 6 pjata supe, ideale per te sherbyer pasta, oriz dhe supe dhe 6 pjata te sheshta per te sherbyer pjata kryesore, antipasta, meze ose pjata te vetme

Perbere nga materiali qelq opal qe ofron rezistence te larte ndaj temperaturave, goditjeve mekanike

Materiali qelq opal i jep ngjyren e bardhe, higjenen, pastertine dhe riciklueshmerine 100% te garantuar

Mund t'i perdorni lehtesisht ne lavastovilje dhe ne mikrovale

Permasat e produktit:

6 pjata supe me:

Diameter: 23 cm

Lartesi: 2cm

Kapaciteti: 38.5 cl - 13 oz Ø 23 mm - 9" 

6 pjatanca me:

Diameter: 27cm

Lartesi: 1.95 cm - 3/4"  Ø 27 cm - 10 3/4"

Produktet që keni parë

Reviews (0)