5 990 Lekë


Përshkrimi

  • Set Pjatash White Moon Green
  • Materiali i perdorur 100% i riciklueshem
  • E sigurt per larje enesh dhe mbrojtje afatgjate kunder gervishtjes
  • Paketimi permban 18 pjata
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 55405

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 3400 L
9 590 Lekë
12 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (22)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (32)
3 ne stok
890 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (115)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (33)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 500 L
6 490 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 2000 L
11 990 Lekë
13 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 500 L
1 090 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (18)
1 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (32)
2 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok

Përshkrimi

Set Pjatash 18 Pc White Moon Green

Te pershtatshme per mikrovale dhe pjatalarese

Seti permban 18 pjese te ndryshme

6 Pjata embelsirash h 16 mm - 3/4" Ø 200 mm - 7 3/4"

6 Pjata Supe h 39 mm - 1 1/2" Ø 230 mm - 9" 

6 Pjatanca te medha h 20 mm - 3/4" Ø 270 mm - 10 3/4"

Te vecanta dhe per perdorim te perditshem ne kuzhinen tuaj

Materiali cilesor qelq opal 

Produktet e qelqit opal Bormioli Rocco jane sinonim i higjienes, rezistences ndaj lengjeve, rezistences se larte ndaj

goditjes dhe lehtesise se perdorimit.

Produktet që keni parë

Reviews (0)