1 090 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

  • Set per ngrenie per femije me 5 pjese, i bere nga bambu i biodegradueshem dhe natyral.
  • Seti perfshin nje pjate ndarese, nje pjate te thelle, nje gote, nje luge dhe nje pirun.
  • I pershtatshem per femijet me te vegjel te cilet mesojne te ushqehen vete.
  • Pastrohet lehte nen uje te rrjedhshem ose ne pjatalarese.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 49740

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 3400 L
9 590 Lekë
12 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (22)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (32)
3 ne stok
890 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (115)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (33)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 500 L
6 490 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 2000 L
11 990 Lekë
13 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (32)
2 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok

Përshkrimi

Set ushqimi perfemije Bamboo - Buf

Te mesoni vogelushet tuaj se si te ulen siç duhet ne nje tavoline, te mbaje nje luge dhe te haje vete nuk ka qene kurre me e lehte.

Seti per ngrenie natyrore per femije me bambu 5 cope

Rosmarino eshte bere nga niseshte misri dhe fibra natyrore bambu, te cilat jane plotesisht te biodegradueshme dhe miqesore me mjedisin.

Seti eshte i pershtatshem per vaktet e para te femijes, ku motivet simpatike te kafsheve do ta bejne ushqimin edhe me te kendshem.

Seti per femije permban nje pjate me ndarje, nje pjate ose tas te thelle, nje gote, nje luge te vogel dhe nje pirun - gjithçka qe ju nevojitet per nje vakt

cilesor per vogelushin tuaj.

Thjesht pastroni setin nen uje te rrjedhshem ose ne pjatalarese.

Produktet që keni parë

Reviews (0)