1 512 Lekë
1 890 Lekë

-20%Përshkrimi

  • Tescoma Pjatance per servirje 40x14 cm "GRANDCHEF"
  • Eshte nje aksesor ideale, e gjere per te servirur ushqime te parapergatitura ne tryeze
  • Ngjyra e zeze
  • Permasat: H 40 X W 14 CM
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 64190

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 740 L
1 050 Lekë
1 790 Lekë
I disponueshëm
- 400 L
890 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
- 20%
1 112 Lekë
1 390 Lekë
I disponueshëm
- 20%
1 592 Lekë
1 990 Lekë
I disponueshëm
- 20%
1 320 Lekë
1 650 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (87)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 100 L
690 Lekë
790 Lekë
Shitur (22)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (32)
3 ne stok
890 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tescoma Pjatance per servirje 40x14 cm "GRANDCHEF"

Aksesoret per servirje jane shume natyrale elegante dhe origjinale

Me kembe qe nuk rreshqasin, ato jane te disponueshme ne forma dhe permasa te ndryshme, te persosura 

per te servirur ushqime te parapergatitura ne tryeze: meze, kanape, embelsira

Ata kane nje pamje te çrregullt qe i ben ato edhe me unike

Ato mund te pastrohen me nje fshirje te thjeshte me nje sfungjer ose nen uje te rrjedhshem

Specifikat

Marka Tescoma

Reviews (0)