290 Lekë


Përshkrimi

  • Mini Tave Pjekje Qeramike CZT13-55 
  • Materiali Qeramik 
  • Permasa 10.5 x 7cm x h 2cm 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 63183

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 20%
1 240 Lekë
1 550 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 20%
1 360 Lekë
1 700 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 20%
1 360 Lekë
1 700 Lekë
I disponueshëm
- 20%
1 032 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (17)
4 ne stok
- 20%
1 512 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (49)
I disponueshëm
- 20%
1 912 Lekë
2 390 Lekë
Shitur (41)
I disponueshëm
- 20%
3 032 Lekë
3 790 Lekë
Shitur (33)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 20%
1 592 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (50)
I disponueshëm
- 20%
1 352 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 20%
1 560 Lekë
1 950 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 20%
2 120 Lekë
2 650 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 20%
4 600 Lekë
5 750 Lekë
3 ne stok
- 20%
7 192 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 20%
1 240 Lekë
1 550 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 20%
1 560 Lekë
1 950 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 20%
2 240 Lekë
2 800 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 20%
1 480 Lekë
1 850 Lekë
1 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok

Përshkrimi

Mini Tave Pjekje Qeramike CZT13-55 

Ideale per servirjen e ushqimeve ne tavoline

Materiali i taves qeramik

Permasa e saj eshte 10.5 x 7cm x h 2cm

E sigurt per ne Furre, Mikrovale dhe Lavastovilje 

Produktet që keni parë

Reviews (0)