1 490 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

  • Freskuese statik me ngjyre te bardhe.
  • Gjatesia e boshtit eshte e rregullueshme.
  • Me 3 helika dhe 3 nivele te ndryshme shpejtesie.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19707

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

28 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 800 L
3 190 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (362)
I disponueshëm
- 2000 L
12 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (342)
I disponueshëm
- 400 L
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (51)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
- 600 L
3 190 Lekë
3 790 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 1000 L
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (75)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 1500 L
3 990 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 500 L
2 890 Lekë
3 390 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
4 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
2 ne stok
12 590 Lekë
1 ne stok
- 600 L
2 890 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Freskuese statik me ngjyre te bardhe.

Me 3 helika dhe 3 nivele te ndryshme shpejtesie.

Lehtesisht i montueshem dhe ne pastrim.

Gjatesia e boshtit eshte e rregullueshme.

Mund te rrotullohet dhe ta fiksoni ne pozicionin qe deshironi.

Mjaft praktike per ventilimin e ajrit.

Lartesia eshte 1.25m.

Permasat e motorrit jane 66x12mm.

Ju ofron nje freski natyrale. I pershtatshem per ditet e nxehta te veres.

Specifikat

Garancia 1 Vit
Fuqia ne Watt 40W
Gjatesia e kordonit Gjatesia e kordonit1.8 m

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

shume i lire dhe i mire

shume i lire dhe i mire per keto dite te nxehta

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

shume i lire dhe i mire

shume i lire dhe i mire per keto dite te nxehta