12 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

  • Ftohes ajri Fuego, modeli KFC-818B
  • Me tre nivele shpejtesie 
  • Depozite uji qe nuk lejon te thahet ajri
  • Mbulon 20 - 25 m2
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25368

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 990 Lekë
Shitur (87)
1 ne stok

28 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
1 490 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (137)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 800 L
3 190 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (362)
I disponueshëm
- 400 L
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (51)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
- 600 L
3 190 Lekë
3 790 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 1000 L
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (75)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 1500 L
3 990 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 500 L
2 890 Lekë
3 390 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
4 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
2 ne stok
12 590 Lekë
1 ne stok
- 600 L
2 890 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Ftohes  ajri e markes Fuego, modeli KFC-818B

Me tre nivele shpejtesie perkatesisht te ulet, mesatare dhe te larte.

Pajisja perdor ftohjen me kristale akulli dhe teknologjine e humidifikimit, mund te ule temperature e ventilatorit te ajrit dhe te rrise

lageshtine duke parandaluar tharjen e ajrit. Mbulon hapsire 20 -25 m2.

Fryrje e ajrit me kend te gjere, fletet levizin manualisht, fryn ne kend me te gjere ne menyre te njetrajtshme.

Gjithashtu mund ti levizni vete fletet duke zgjedhur drejtimin e fryrjes lart apo poshte, i lehte per tu pastruar.

Mini ekran ne pjesen e siperme qe tregon nivelin e temperatures

Me panel mekanik kontrolli temperature minimale ne 10 grade dhe temperature maksimale deri ne 37 grade.

Permasat :44x37x81cm. Konsumi i energjise 65W/2000W dhe tensioni 220-240V-50Hz

Ka nje depozite uji me kapacitet 10 litra 

Rrota ne pjesen e poshtme qe ju japin mundesine ta levizni kudo ne ambientin tuaj.

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 Vit
Nivele shpejtesie 3 Nivele shpejtesie

Produktet që keni parë

Reviews (4)

Rated 4.50 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews

Produkti eshte OK

Produkti eshte OK, per nje dhome freskon mjaftueshem. Ne fakt doja ta ktheja sepse doja te blija dicka tjeter tek ju, por agjentja qe u pergjigj ne telefon mu pergjigj "Sic jua sollem ne aty, duhet te na e sillni ju vete", pavaresisht qe ne menyrat e kthimit te cituara ne faqen tuaj ishte dhe posta e kontaktuar nga ju duke bere pagesen une.


Sherbim i shpejte, produkt cilesor

Produkti eshte shume cilesor per vleren qe ka. Erdhi ne adrese rreth 40 ore pas porosise. Freskon shume mire, sidomos nese perdor akull.


shum shum e mir


Ma sollet shume shpejt

Nuk zevendeson kondicionerin, por eshte e mire. freskon mire ambientin e nje dhome

Rated 4.50 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews

Produkti eshte OK

Produkti eshte OK, per nje dhome freskon mjaftueshem. Ne fakt doja ta ktheja sepse doja te blija dicka tjeter tek ju, por agjentja qe u pergjigj ne telefon mu pergjigj "Sic jua sollem ne aty, duhet te na e sillni ju vete", pavaresisht qe ne menyrat e kthimit te cituara ne faqen tuaj ishte dhe posta e kontaktuar nga ju duke bere pagesen une.


Sherbim i shpejte, produkt cilesor

Produkti eshte shume cilesor per vleren qe ka. Erdhi ne adrese rreth 40 ore pas porosise. Freskon shume mire, sidomos nese perdor akull.


shum shum e mir


Ma sollet shume shpejt

Nuk zevendeson kondicionerin, por eshte e mire. freskon mire ambientin e nje dhome