1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 Lekë


Përshkrimi

  • Freskuese Hyundai 
  • Fuqia 40 W
  • Madhesi 16"
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 36376

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
4 290 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (41)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (302)
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (25)
1 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (251)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 590 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
5 190 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
12 590 Lekë
1 ne stok
3 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Freskuese i markes Hyundai 

Me madhesi 16" modeli VHY164PB

Fuqia 40W me 4 flete me kornize rrjete metalike e rrumbullaket

Materiali i helikes plastike

Për ju që kërkoni freskinë pranë natyrales përdorni këtë kategori ventilatorësh .

Janë shumë estetikë dhe lehtësisht të montueshëm. Pastrohen lehtësisht. 

* Produkti vjen pa kutine originale te produktit

Specifikat

Marka hyndai
Garancia 6 muaj
Fuqia ne Watt 40W

Produktet që keni parë

Reviews (0)