59 990 Lekë


Përshkrimi

  • 18 000 BTU Inverter
  • Klasi i Energjise A
  • SipErfaqe qe mbulon 40 m²
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 46604

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

15 produkte te tjere ne te njejten kategori:

32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
35 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
65 990 Lekë
I disponueshëm
52 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
79 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Kondicioner Hyundai ACHY180O 18000 BTU on/off

Kondicioneri eshte projektuar per ftohje te shpejte dhe efikase te ambjentit  

Kapaciteti btu eshte 18000 W

Konsumi i energjise ne nghrohje (kW) eshte  1.543 kW

Konsumi i energjisë ne ftohje (kW) eshte 1.643 kW

Vëllimi i ajrit (m³/h)  eshte 870 m³/h

Niveli i zhurmes (dBa) 45 dBa

Klasi i Energjise A

Specifikat

Marka Hyundai
Garancia 2 Vite
Fuqia BTU 18000 BTU

Reviews (0)