54 990 Lekë


Përshkrimi

  • Kondicioner Inverter Vivax ACP-12CH35AEQI
  • Fuqia 12000 BTU
  • Klasa e energjise A++
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 50833

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

15 produkte te tjere ne te njejten kategori:

32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
35 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
65 990 Lekë
I disponueshëm
52 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
79 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Kondicioner Inverter Vivax ACP-12CH35AEQI

Per nje zgjidhje te duhur per cdo sezon, per te mos ndjere ndryshimet stinore kondicioneret jane zgjedhje perfekte

Vivax ACP-12CH35AEQI Inverter eshte kondicioner efikas dhe me performance te shkelqyer pune

Siperfaqja e mbulimit 24 m² ,29 m² , 39 m².

Tipi i filtrave anti-bakterial Cold Catalist

Klasa e energjise A++, lloji i gazit R32

Konsumi i energjise ne nghrohje 1.088 kW

Konsumi i energjise ne ftohje 1,213kW

Tipi mural me nivel zhurme 56 DB.

Reviews (0)