50 990 Lekë


Përshkrimi

  • Kondicioner Ftohes Portabel Argo 10000 BTU me ekran LED
  • Klasa energjise A
  • Niveli i zhurmes 65 dB
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 38517

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

15 produkte te tjere ne te njejten kategori:

32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
35 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
65 990 Lekë
I disponueshëm
52 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
79 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Kondicioner Ftohes Portabel Argo 10000 BTU me ekran LED

Komandimi me pult dhe rindezje automatike

Filtri i ajrit mund te lahet lehtesisht

Mund te levizet lehtesisht

Kohemates dixhital 24 oresh

Klasa energjise A

Panel kontrolli dhe ekran LED

Pesha e produktit: 25.2 kg

Permasat: 33.8x35.4x69.8 cm

Ngjyre e bardhe

Niveli i zhurmes 65 dB

Karakteristika special: Telekomande, doreze (s) filter ajri

Pajisur me ajer te kondicionuar, tub per instalim, kontroll i larget

Specifikat

Marka Argo
Garancia 1 Vit
Fuqia BTU 10000 BTU

Reviews (0)