34 990 Lekë
44 990 Lekë
Kurseni 10 000 Lekë


Përshkrimi

Kondicioner TCL TAC-12CHSD/XA73I

  • Teknologjia Inverter, tipi Split
  • Shijoni ftohje 18°C ​​brenda 30 sekondave dhe 40°C brenda 60s
  • Lloji i gazit - R32 
  • Klasi i energjise - A+/A+ + per kursim deri ne 60% te energjise
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 71715

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 10000 L
99 900 Lekë
109 900 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
139 900 Lekë
144 900 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 20900 L
59 000 Lekë
79 900 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 30900 L
99 000 Lekë
129 900 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
- 19910 L
139 990 Lekë
159 900 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 3010 L
48 990 Lekë
52 000 Lekë
I disponueshëm
- 5010 L
49 990 Lekë
55 000 Lekë
I disponueshëm
- 10010 L
79 990 Lekë
90 000 Lekë
I disponueshëm
- 15010 L
94 990 Lekë
110 000 Lekë
I disponueshëm
- 21000 L
159 000 Lekë
180 000 Lekë
I disponueshëm
- 30000 L
220 000 Lekë
250 000 Lekë
I disponueshëm
104 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
89 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 12000 L
57 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 40000 L
329 000 Lekë
369 000 Lekë
I disponueshëm
- 40000 L
309 000 Lekë
349 000 Lekë
I disponueshëm
- 15010 L
199 990 Lekë
215 000 Lekë
I disponueshëm
- 30000 L
249 000 Lekë
279 000 Lekë
I disponueshëm
- 10010 L
379 990 Lekë
390 000 Lekë
I disponueshëm
- 40000 L
199 000 Lekë
239 000 Lekë
I disponueshëm
- 10010 L
169 990 Lekë
180 000 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 20000 L
139 000 Lekë
159 000 Lekë
I disponueshëm
- 15010 L
119 990 Lekë
135 000 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 16000 L
109 000 Lekë
125 000 Lekë
I disponueshëm
- 16000 L
127 000 Lekë
143 000 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
97 000 Lekë
102 000 Lekë
I disponueshëm
- 16000 L
129 000 Lekë
145 000 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Kondicioner TCL TAC-12CHSD/XA73I

Kondicioner Inverter i markes TCL qe siguron ftohje te shpejte pa zhurme

TCL Air Conditioner The FreshIN SERIES-Air Engine-TCL Global

Funksion Turbo per ngrohje dhe ftohje

Per 30 sekonda do te arrini te perftoni ftohje te shpejte deri ne 18°C ​​dhe ngrohje te shpejte deri ne 40°C brenda 60s

Funksionon me frekuence te larte per te nxjerre kapacitetin maksimal

Ftohje Turbo

Shijoni temperaturen e deshiruar ne nivelin e ulet te zhurmes

Pothuajse nuk do e ndjeni fare kondicionerin ne shtepine/amibentin tuaj

Me nivel zhurme 22 dB

Zhurmë e ulët

Pastrim automatik me 4 hapa

Deep Clean perdor molekulat e ujit per te pastruar pluhurin, papastertite nga ngrirja, shkrirja, tharja deri tek sterilizimi

Me nje program automatik efikas, te lehte per te shijuar ajer me te paster: thjesht shtypni butonin

Ftohje ekstreme

Qendroni ne freski pavaresisht nga temperatura e jashtme

Ftohja me ajer siguron ftohje te vazhdueshme dhe ne 60°C dhe kapacitet ftohes 100% në ambient 50°C

Ftohje ekstreme

Teknologji Inverter me algoritem inteligjent

Kurseni para dhe shijoni efikasitetin Smart Inverter

Kursim deri ne 60% te energjise, duke arritur shpejt temperaturen dhe duke e mbajtur te qendrueshme brenda ±1℃.

Modaliteti I Feel me nje sensor te integruar ne telekomande per t'u ndjere te qete ne temperaturen e vendosur

UNE NDIEJ

Rrjedhje inteligjente e ajrit dhe kontroll nga smartphone

Ftohja do kaloje nga drejtimi lart-poshte per ftohje gjitheperfshirese dhe ngrohje ne te kundert

Aplikacioni TCL do ju ofroje kontroll 24/7 per pajisjet inteligjente

Kontroll i zgjuar

Specifikimet:

Teknologjia Inverter, tipi Split

Lloji i gazit - R32 

Kapaciteti ne  (BTU) - 12000 

Fuqia ftohese ne (BTU) - 12000 

Fuqia ngrohese ne (BTU) - 13000 

Konsumi i energjise ne ftohje  (WATT) - 1130(290~1500)

Konsumi i energjise ne ngrohje (WATT) - 1005(290~1720)

Klasi i energjise - A+/A+ +

Niveli i zhurmes (DBA) - 50-60 

Filter - "Tea Polyphenols Filter + Anion Filter + Vitamin C Filter. 

Siperfaqja e rekomanduar e mbulimit - 14-22 m2 

Temperatura optimale e ambjentit

INDOOR :FTOHJE:17-32 / NGROHJE :0-30

OUTDOOR : FTOHJE:-15-53 / NGROHJE:-20-30


PERMASAT(CM) -

INDOOR: L25.5 x Gj77.7 x Th 20.1 cm

OUTDOOR : L27.6 x Gj71.2 x Th45.9 cm

Specifikat

Marka TCL
Garancia 2 Vite
Fuqia BTU 12000 BTU
Teknologjia Inverter

Produktet që keni parë

Reviews (0)