5 490 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 2 500 Lekë


Përshkrimi

Kalorifer Fuego OH52 me 11 elemente.

Cliron nxehtesi ne nje kohe te shkurter duke bere te mundur ngrohjen e ambjentit

te shtepise suaj ne nje kohe me te shkurter.

I...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 16944

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (273)
I disponueshëm
17 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
7 290 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
15 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kalorifer Fuego OH52 me 11 elemente.

Cliron nxehtesi ne nje kohe te shkurter duke bere te mundur ngrohjen e ambjentit

te shtepise suaj ne nje kohe me te shkurter.

I pajisur me ventilator per te nxjerre me shume nxehtesi ne ajer.

Fuqia maksimale: 2500 W

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 Vit
Fuqia ne Watt 2500 W

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Shume i mire, e sollet shume shpejt

Ngroh shume mire ambientin deri ne 30 m2. Cilesi shume e mire dhe lehtesisht i levizshem

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Shume i mire, e sollet shume shpejt

Ngroh shume mire ambientin deri ne 30 m2. Cilesi shume e mire dhe lehtesisht i levizshem