15 990 Lekë


Përshkrimi

  • 4 ne 1 Ngrohes /Ftohes/Lageshtues/Pastrues ajri Elektra EA-005
  • Fuqia 80 W - 1800 W
  • Me 3 nivele shpejtesie
  • Me opsion uji
  • Kapaciteti i depozites 1 Liter
  • Me telekomande
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 55518

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2000 L
13 990 Lekë
15 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 600 L
5 990 Lekë
6 590 Lekë
I disponueshëm
- 600 L
5 990 Lekë
6 590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (274)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 590 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
25 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
13 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok

Përshkrimi

4 ne 1 Ngrohes - Ftohes - Lageshtues - Pastrues ajri Elektra EA-005

Karakteristike e pajisjes eshte se kryn 4 funksione:

  • Ngrohje
  • Ftohes ajri
  • Lageshtues ajri
  • Pastrues ajri

Per procesin e ftohjes

Ne procesin e ftohjes pajisja eshte me tre nivele shpejtesie perkatesisht te ulet, mesatare dhe te larte.

Pajisja perdor ftohjen me uje ose me akull per ftohje me te fresket dhe me teknologjine e humidifikimit, mund te ule temperature e ventilatorit te ajrit dhe te rrise

lageshtine duke parandaluar tharjen e ajrit.

Pajisja mbulon 20 -25 m2 hapsire.

Per procesin e ngrohjes

Per te kaluar ne procesin e ngrohjes duhet qe niveli te jete me i larti, pasi 2 nivelet e uleta dhe e mesmja nuk jane funksionale per procesin e ngrohjes.

Fuqia ne ngrohje arrin nga 900 W deri ne 1800 W. 

Ka nje depozite uji me kapacitet 1 Liter. 

Rrota ne pjesen e poshtme qe ju japin mundesine ta levizni kudo ne ambientin tuaj.

Fuqia e saj eshte 80 W - 1800 W

Permasa : 40 x 30 x h60 cm.

Specifikat

Marka Elektra
Garancia 1 Vit

Reviews (0)