5 290 Lekë
6 890 Lekë
Kurseni 1 600 Lekë


Përshkrimi

Ngrohese panel

Marka: Fuego

Modeli: PN2000

Fuqia: 2000 W

Me rregullator te nxehtesise.

Me mbrojtje ndaj ujit IPx4 

Dimensione: 94 x 12x 50 cm 

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21867

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 290 Lekë
Shitur (92)
I disponueshëm
6 290 Lekë
Shitur (55)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
7 890 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
6 590 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (44)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
9 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 11000 L
SHITUR
14 990 Lekë
25 990 Lekë
Shitur (6)
Nuk ka me gjendje
25 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 790 Lekë
Shitur (277)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (446)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm

Përshkrimi

Ngrohese panel

Marka: Fuego

Modeli: PN2000

Fuqia: 2000 W

Me rregullator te nxehtesise.

Me mbrojtje ndaj ujit IPx4 

Dimensione: 94 x 12x 50 cm 

Ideal per te pasur ngrohtesine e deshiruar dhe per te ruajtur temperaturen kostante per nje ambjent 20-25 metra katror

Me buton per ndezje dhe fikje.

Silent , edhe kur eshte ne fuqine maksiomale

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 Vit
Fuqia ne Watt 2000 W

Produktet që keni parë

Reviews (0)