6 890 Lekë


Përshkrimi

Krasitese ligustrash e markes Maxplus modeli MP-HT12

Me fuqi 550 W dhe 1600 rrotullime ne minut

Prerja realizohet me nje thellesi 450 mm

Oborri juaj do te jete gjithmone...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 27261

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

21 produkte te tjere ne te njejten kategori:

7 990 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
15 690 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
2 690 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
4 790 Lekë
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Krasitese ligustrash e markes Maxplus modeli MP-HT12

Me fuqi 550 W dhe 1600 rrotullime ne minut

Prerja realizohet me nje thellesi 450 mm

Oborri juaj do te jete gjithmone i rregullt dhe i kendshem

Specifikat

Marka Maxpuls
Garancia 6 muaj
Fuqia ne Watt 550W

Produktet që keni parë

Reviews (0)