4 490 Lekë


Përshkrimi

Zgare barbekju portabel Filcasalinghi 844

Me permasa  41x30x48 h cm me ngjyre te kuqe

Material çelik i kromuar qe duron nxhetesine

E rregullueshme ne tre pozicione te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 25448

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Zgare barbekju portabel Filcasalinghi 844

Me permasa  41x30x48 h cm me ngjyre te kuqe

Material çelik i kromuar qe duron nxhetesine

E rregullueshme ne tre pozicione te ndryshme

Paloset lehtesisht dhe meret kudo me vete 

Per te shijuar ditet e veres me miqte tuaj kudo ku ndodheni

Reviews (0)