2 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

  • Zgare per Barbeque GU-002
  • Permasa 25x40x13 cm
  • Rezistente ndaj nxehtsise 930 ° C
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 55574

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

790 Lekë
890 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
690 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
290 Lekë
390 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (6)
I disponueshëm

11 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
990 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (67)
I disponueshëm
- 2000 L
4 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 600 L
390 Lekë
990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
7 990 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
16 990 Lekë
18 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
3 990 Lekë
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
9 990 Lekë
14 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
13 990 Lekë
16 990 Lekë
I disponueshëm
- 100 L
790 Lekë
890 Lekë
I disponueshëm
- 1400 L
2 590 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm

Përshkrimi

Zgare me qymyr per Barbekju GU-002

Permasat e produktit 25 x 40 x 13 cm, Trashesia: 050 mm

Barbekju e cila mund te merret kudo me vete. Me strukture metalike dhe skare inoksi, e cila mund te levizet edhe ne nivel tjeter pjekje.

Hapesira e saj eshte e pershtatshme per te gatuar produkte te ndryshme te mishit, te peshkut etj.

E pershtatshme per t'u perdorur ne kampe, ne piknik e shkelqyeshme per ne natyre.

Veshje cilesore smalt rezistente ndaj nxehtesise 930 ° C

Ofron lehtesi ne perdorim me 4 kembe dhe nje skare inoksi me doreza dekorative prej druri.

Rrjeti i gatimit mbi te eshte veshur ne tel hekuri te paperpunuar.

Produktet që keni parë

Reviews (0)