590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1 400 Lekë


Përshkrimi

  • Zgare per Barbekju MNG-001.
  • Ideale per kamping dhe fundjavat tuaja me miqte. 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34696

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 190 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
- 50 L
120 Lekë
170 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
6 990 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
4 490 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
11 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 590 Lekë
Shitur (134)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Zgare per Barbekju MNG-001.

Teper praktike.

Mund te gatuani ne zgare produktet e mishit dhe jo vetem. 

Ideale per kamping dhe fundjavat tuaja me miqte. 

Material inoks me ngjyre te zeze.

Me permasa 25x8x40cm dhe lartesia e kembeve 13cm.

Produktet që keni parë

Reviews (3)

Rated 4.33 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews


per aq pak ska me mire


shume shpejt

Rated 4.33 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews


per aq pak ska me mire


shume shpejt