1 190 Lekë


Përshkrimi

Zorre uji e cila zgjatet tri here me shume nga gjatesia origjinale.

Peshe e lehte dhe teper praktike. Nuk keni me arsye pse te mbani zorre te gjata ne oborrin tuaj. Ze shume pak hapsire...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37540

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Zorre uji e cila zgjatet tri here me shume nga gjatesia origjinale.

Peshe e lehte dhe teper praktike. Nuk keni me arsye pse te mbani zorre te gjata ne oborrin tuaj. Ze shume pak hapsire dhe nuk krijon rremuje.

Gjatesia e zorres se hapur shkon 23 metra

Presioni i grykes mund te ndryshoje sipas deshires suaj.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

120 Lekë
170 Lekë
Kurseni 50 L
Shitur (3)
4 ne stok
1 990 Lekë
3 190 Lekë
Kurseni 1200 L
I disponueshëm
8 990 Lekë
13 990 Lekë
Kurseni 5000 L
2 ne stok
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
4 ne stok
9 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 5000 L
Shitur (36)
3 ne stok
13 041 Lekë
14 490 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
8 091 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
17 991 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
1 311 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 12%
I disponueshëm
519 Lekë
590 Lekë
Kurseni 12%
I disponueshëm
7 641 Lekë
8 490 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
4 ne stok
7 990 Lekë
I disponueshëm
18 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
6 990 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (27)
1 ne stok
4 490 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (6)
I disponueshëm
9 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 5000 L
2 ne stok

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al