190 Lekë


Përshkrimi

Kuti ne forme zemre 

Ideale qe dhurata juaj te mar dimensionin e duhur 

E dizenjuar ne te gjithe siperfaqen me zemra te vogla te bardha dhe te kuqe 

Permasat jane 10.5 x...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31627

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

5 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 30 L
99 Lekë
129 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 30 L
99 Lekë
129 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
290 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
190 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
190 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok

Përshkrimi

Kuti ne forme zemre 

Ideale qe dhurata juaj te mar dimensionin e duhur 

E dizenjuar ne te gjithe siperfaqen me zemra te vogla te bardha dhe te kuqe 

Permasat jane 10.5 x 9.5 x 6 cm 

Produktet që keni parë

Reviews (0)