3 490 Lekë


Përshkrimi

  • Makine qethje Iskra QR-Pet2506
  • 4 pozicione te ndryshme te kokes
  • Fuqia 12 W
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 42098

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 91 L
129 Lekë
220 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 562 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
1 562 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
670 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
212 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
84 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
84 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
84 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
525 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
84 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
84 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
84 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
50 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
50 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
2 065 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm

Përshkrimi

Makina qethese e flokeve Iskra QR-PET2506 kujdeset per kafshet tuaja shtepiake.

4 pozicione te ndryshme te kokes te cilat mundesojne prerje me gjatesi te ndryshme

Forme dhe dizenjo ergonomike per nje perdorim sa me te lehte

Paketimi permban dhe aksesore te tjere shtese si gershere, furce pastrimi etj

Fuqia 12 W, Tensioni: 220V-240V ~ 50Hz

Permasat 195 x 178 x 83 mm 

Specifikat

Marka Iskra
Fuqia ne Watt 12 W

Produktet që keni parë

Reviews (0)