390 Lekë


Përshkrimi

Kreher shkriftues per qen, marka Cocco

Material metalik dhe doreze gome anti rreshkitje

Kreheri eshte me dhembe te shpeshte dhe plastik

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 40903

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kreher shkriftues per qen, marka Cocco

Material metalik dhe doreze gome anti rreshkitje

Kreheri eshte me dhembe te shpeshte dhe plastik

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews