590 Lekë
690 Lekë
Kurseni 100 Lekë


Përshkrimi

  • Forme kasate silikoni Homezaza DH2122
  • Duron temperaturat nga -40 grade deri ne 230 grade
  • Lahet ne lavastovilje
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 55421

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 690 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1500 L
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
600 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
450 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
700 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
450 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
899 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 000 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 400 L
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
850 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
800 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
450 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
500 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
2 750 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
490 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
890 Lekë
Shitur (69)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm

Përshkrimi

Forme kasate Homezaza DH2122

Materiali i formes eshte 100% silikon

Forma ka figurat e Ananasit, Luleshtrydhes  dhe forme drejtkendore.

Duron temperaturat nga -40 grade deri ne 230 grade

Lahet ne lavastovilje

Produktet që keni parë

Reviews (0)