390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 Lekë


Përshkrimi

Forme per embelsirat e markes Tescoma

Dekoroni embelsirat e bera ne shptepi sipas deshires. Mbushini ato me kremra te ndryshem pa bere pis kizhinen tuaj

Paketimi permban 5 qese...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29925

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
490 Lekë
690 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
890 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (2)
I disponueshëm
890 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
290 Lekë
490 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (5)
I disponueshëm
290 Lekë
490 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (4)
I disponueshëm
390 Lekë
590 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (4)
I disponueshëm
690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (3)
I disponueshëm
290 Lekë
390 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
290 Lekë
390 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
890 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
690 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
899 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
899 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
499 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Forme per embelsirat e markes Tescoma

Dekoroni embelsirat e bera ne shptepi sipas deshires. Mbushini ato me kremra te ndryshem pa bere pis kizhinen tuaj

Paketimi permban 5 qese plastike me permasa 30 cm dhe 1 koke e cila do tju ndihmoje te beni dokorime fine dhe delikate si maja e nje stilolapsi

Specifikat

Marka Tescoma