1 490 Lekë


Përshkrimi

  • Grirese manuale me forma te ndryshme
  • Ju mund te prisni perimet ne menyra te ndryshme 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38399

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

590 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (5)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
590 Lekë
990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
899 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
899 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
499 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Grirese 6 ne 1 perimesh dhe frutash

Nje pajisje qe do ju ndihmoi shume ne kuzhinen tuaj.

Me cilesi te larte dhe tehe celiku dhe inoksi.

Shume funksione ne nje pajisje te vetme. 

Ju mund te prisni perimet ne menyra te ndryshme.

Cdo teh i levizshem ju jep mundesine te zgjidhni madhesine dhe menyren se si deshironi ti grini perimet.

Shume lehte per tu pastruar. 

Gatimi nuk ka qene kurre kaq i thjeshte. 

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

shume praktike