390 Lekë
590 Lekë
Kurseni 200 Lekë


Përshkrimi

Kane qelqi e markes per caj ose kafe

Praktik per berjen e cajrave

E vecanta e kanes eshte pjesa e filtrimit 

Mund te vendosni cajin ne te dhe pjeset e cajit nuk do te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 31665

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kane qelqi e markes per caj ose kafe

Praktik per berjen e cajrave

E vecanta e kanes eshte pjesa e filtrimit 

Mund te vendosni cajin ne te dhe pjeset e cajit nuk do te perzihen me ujin dhe do te filtrohet sic duhet

Materiali eshte qelq rezistent ndaj nxehtesise

Permasat 11x18 cm

Kapaciteti eshte 350ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 600 L
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
490 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
899 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
899 Lekë
I disponueshëm
499 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al