990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 Lekë


Përshkrimi

Prerese me forma pjeper/shalqi PRESTO

Prerese me forma materiali  çelik dhe doreze plastike

Përgatitni pjesë të shalqinit ose pjeprit në vetëm disa hapa: ju mund të shkurtoni...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 36679

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1400 L
2 590 Lekë
3 990 Lekë
1 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 151 L
99 Lekë
250 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
- 121 L
99 Lekë
220 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 400 L
2 990 Lekë
3 390 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
- 1400 L
2 590 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
899 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
899 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
499 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
890 Lekë
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
890 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok

Përshkrimi

Prerese me forma pjeper/shalqi PRESTO

Prerese me forma materiali  çelik dhe doreze plastike

Përgatitni pjesë të shalqinit ose pjeprit në vetëm disa hapa: ju mund të shkurtoni tulën në dy madhësi të ndryshme,

në kube ose në feta, dhe të merrni atë pa mundim dhe pa rrezikuar tu prerë.

Gjatësia: 27.5 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)