1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 Lekë


Përshkrimi

Stampa për Biskota Figura me Kafshë

Ideale për të realizuar lehtësisht dekore origjinale mbi biskotat.

Seti përmban një vulë, 6 dekorime dhe një prerës ne formë të...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29894

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 100 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
800 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (34)
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
450 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
450 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
700 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
450 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
899 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 200 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
850 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
850 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 220 L
880 Lekë
1 100 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
800 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
900 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
650 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm

Përshkrimi

Stampa për Biskota Figura me Kafshë

Ideale për të realizuar lehtësisht dekore origjinale mbi biskotat.

Seti përmban një vulë, 6 dekorime dhe një prerës ne formë të rrumbullakët.

Dekorimet mund të ruhen në brendësi të vulës vetë.

Reviews (0)