499 Lekë


Përshkrimi

Doreze kuzhine e markes Tescoma modeli Presto

E trashe dhe e pershtatshme per kapur gjerat e nxehta qe keni ne furre

Materiali 100% pambuk

Me gjatesi 26 cm

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27602

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 300 L
990 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1400 L
2 590 Lekë
3 990 Lekë
1 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
2 390 Lekë
3 390 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
899 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
899 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
499 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
890 Lekë
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
890 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok

Përshkrimi

Doreze kuzhine e markes Tescoma modeli Presto

E trashe dhe e pershtatshme per kapur gjerat e nxehta qe keni ne furre

Materiali 100% pambuk

Me gjatesi 26 cm

Specifikat

Marka Tescoma

Produktet që keni parë

Reviews (0)