990 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni200 Lekë


Përshkrimi

Heqës bërthamash për ullinj dhe qershi

Me një veprim të vetëm mund të hiqni lehtësisht bërthamën e ullinjve dhe qershive.

Shumë e lehtë, vetëm vendosni ullirin vertikalisht ose...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29247

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
899 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
899 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
499 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
890 Lekë
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok

Përshkrimi

Heqës bërthamash për ullinj dhe qershi

Me një veprim të vetëm mund të hiqni lehtësisht bërthamën e ullinjve dhe qershive.

Shumë e lehtë, vetëm vendosni ullirin vertikalisht ose qershin pa bisht dhe shtypeni dorezat.

Një produkt i markës Tescoma. Material Stainless steel. Gjatësia: 16 cm

Nje aksesorë shumë i domosdoshëm në kuzhinën tuaj

Specifikat

Marka Tescoma
Materiali Stainless steel

Produktet që keni parë