690 Lekë
790 Lekë
Kurseni 100 Lekë


Përshkrimi

Kapse kuzhine e markes Tescoma, modeli Space Tone Ne forme pincete, e cila do tua lehtesoje punen ne kuzhine Material plastik rezistent ndaj nxehtesise deri ne 210 ° C Praktike dhe me gjatesi 28 cm

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27603

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kapse kuzhine e markes Tescoma, modeli Space Tone

Ne forme pincete, e cila do tua lehtesoje punen ne kuzhine

Material plastik rezistent ndaj nxehtesise deri ne 210 ° C

Praktike dhe me gjatesi 28 cm

Specifikat

Marka Tescoma

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 090 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
3 090 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
899 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
399 Lekë
499 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (4)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.