390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 Lekë


Përshkrimi

Luge kulluese kuzhine e markes Tescoma e linjes Space Tone Material plastik rezistent ndaj nxehtesise deri ne 210 °C dhe me ngjyra ku mund te zgjidhni te preferuaren Nje aksesor i cili do te plotesoje kuzhinen tuaj Gjatesia eshte 33 cm, pjesa e kulleses eshte 11 cm

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 27631

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Luge kulluese kuzhine e markes Tescoma e linjes Space Tone

Material plastik rezistent ndaj nxehtesise deri ne 210 °C dhe me ngjyra ku mund te zgjidhni te preferuaren

Nje aksesor i cili do te plotesoje kuzhinen tuaj

Gjatesia eshte 33 cm, pjesa e kulleses eshte 11 cm

Specifikat

Marka Tescoma
Materiali Plastike

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 090 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
790 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
3 090 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
899 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
399 Lekë
499 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (4)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.