290 Lekë
490 Lekë
Kurseni 200 Lekë


Përshkrimi

Thyese Arrash Clivia

I pershtatshem per te thyer arrat, bajamet, stikat etj

Efikas i cili ben te mundur edhe ruatjen e duarve nga mos carjet 

Strukture metalike tek pjesa...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 40915

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

490 Lekë
690 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
890 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (2)
I disponueshëm
890 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
290 Lekë
490 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (5)
I disponueshëm
290 Lekë
490 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (4)
I disponueshëm
390 Lekë
590 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (4)
I disponueshëm
690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (3)
I disponueshëm
290 Lekë
390 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
290 Lekë
390 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (3)
I disponueshëm
890 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
690 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
899 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
899 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
499 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Thyese Arrash Clivia

I pershtatshem per te thyer arrat, bajamet, stikat etj

Efikas i cili ben te mundur edhe ruatjen e duarve nga mos carjet 

Strukture metalike tek pjesa qe mundeson thyrjen dhe strukture druri tek dorezat 

Diametri i vrimes metalike eshte 2 " ose 5.08 cm 

Gjatesia totale eshte afersisht 6.89" ose 17.5 cm 

Produktet që keni parë