990 Lekë


Përshkrimi

Forme per embelsirat e markes Tescoma

Dekoroni embelsirat e bera ne shptepi sipas deshires. Mbushini ato me kremra te ndryshem pa bere pis kizhinen tuaj

Paketimi permban 5 qese...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29925

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (39)
4 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm

Përshkrimi

Forme per embelsirat e markes Tescoma

Dekoroni embelsirat e bera ne shptepi sipas deshires. Mbushini ato me kremra te ndryshem pa bere pis kizhinen tuaj

Paketimi permban 5 qese plastike me permasa 30 cm dhe 1 koke e cila do tju ndihmoje te beni dokorime fine dhe delikate si maja e nje stilolapsi

Specifikat

Marka Tescoma

Reviews (0)