109 Lekë
150 Lekë
Kurseni 41 Lekë


Përshkrimi

Filxhan me emoi te gezuar dhe mbishkrim  Merni pozitivitetin edhe gjate shijimit te lengjeve tuaja te preferuara Filxhanet me te kerkuar dhe me ne trend momentalisht  Material porcelani dhe rezistent ndaj nxehtesise

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31420

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Filxhan me emoi te gezuar dhe mbishkrim 

Merni pozitivitetin edhe gjate shijimit te lengjeve tuaja te preferuara

Filxhanet me te kerkuar dhe me ne trend momentalisht 

Material porcelani dhe rezistent ndaj nxehtesise

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

890 Lekë
990 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (16)
I disponueshëm
890 Lekë
990 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (11)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (2)
3 ne stok
1 990 Lekë
4 ne stok
3 590 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 590 Lekë
I disponueshëm
150 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
150 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
150 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
150 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
390 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
120 Lekë
150 Lekë
Kurseni 30 L
I disponueshëm
99 Lekë
150 Lekë
Kurseni 51 L
Shitur (4)
1 ne stok
99 Lekë
250 Lekë
Kurseni 151 L
Shitur (8)
1 ne stok
250 Lekë
350 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
190 Lekë
390 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
390 Lekë
590 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (2)
1 ne stok
290 Lekë
390 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (2)
1 ne stok
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (4)
1 ne stok
290 Lekë
390 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (5)
4 ne stok
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
290 Lekë
390 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (1)
4 ne stok
190 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.