110 Lekë
150 Lekë
Kurseni 40 Lekë


Përshkrimi

Filxhan Qumeshti London 3 Filxhan i madh me pamje te qytetit te Londres  Ju mund te shijoni kafene ,cajin ose lengun tuaj te preferuar ne cdo kohe  Beni zgjedhjen tuaj ne baze te preferences ne dizanj  Material porcelani dhe rezistent ndaj nxehtesise 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 32761

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Filxhan Qumeshti London 3

Filxhan i madh me pamje te qytetit te Londres 

Ju mund te shijoni kafene ,cajin ose lengun tuaj te preferuar ne cdo kohe 

Beni zgjedhjen tuaj ne baze te preferences ne dizanj 

Material porcelani dhe rezistent ndaj nxehtesise 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

890 Lekë
990 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (16)
I disponueshëm
890 Lekë
990 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (11)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (2)
3 ne stok
1 990 Lekë
4 ne stok
3 590 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 590 Lekë
I disponueshëm
150 Lekë
I disponueshëm
109 Lekë
150 Lekë
Kurseni 41 L
Shitur (5)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
150 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
150 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
150 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
390 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
120 Lekë
150 Lekë
Kurseni 30 L
I disponueshëm
99 Lekë
150 Lekë
Kurseni 51 L
Shitur (4)
1 ne stok
99 Lekë
250 Lekë
Kurseni 151 L
Shitur (8)
1 ne stok
250 Lekë
350 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
190 Lekë
390 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
390 Lekë
590 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (2)
1 ne stok
290 Lekë
390 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (2)
1 ne stok
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (4)
1 ne stok
290 Lekë
390 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (5)
4 ne stok
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
290 Lekë
390 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (1)
4 ne stok
190 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.