990 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 1 600 Lekë


Përshkrimi

Nje set me 6 filxhane kafeje

Me ngjyre te bardhe me gdhendje 

Filxhanet dhe pjata jane ne forme rrethore. Material qeramike shume cilesore

Nje set i nevojshem per...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 30410

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 200 L
1 090 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (14)
2 ne stok
990 Lekë
Shitur (16)
2 ne stok
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
150 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
150 Lekë
Shitur (42)
I disponueshëm
150 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
290 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
- 1000 L
990 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
390 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
2 880 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
150 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
- 100 L
250 Lekë
350 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
390 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (119)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (73)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (72)
3 ne stok
390 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
490 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 100 L
390 Lekë
490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
190 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
290 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 100 L
490 Lekë
590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Nje set me 6 filxhane kafeje

Me ngjyre te bardhe me gdhendje 

Filxhanet dhe pjata jane ne forme rrethore. Material qeramike shume cilesore

Nje set i nevojshem per servirje ne kuzhinen tuaj

Produktet që keni parë

Reviews (0)