1 290 Lekë


Përshkrimi

Set Filxhan Caji Aurora Pasabache 6 cope

Filxhane ideal per te shijuar cajin turk 

Punuar me qelq te paster me cilesi te larte 

Ne set perfshihen 6 filxhane dhe 6 pjata...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 39836

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

490 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
2 590 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 1000 L
1 ne stok
1 990 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
990 Lekë
Shitur (38)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
990 Lekë
Shitur (34)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
990 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
150 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
150 Lekë
Shitur (40)
I disponueshëm
150 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
290 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
390 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 490 Lekë
2 880 Lekë
Kurseni 1390 L
I disponueshëm
150 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
250 Lekë
350 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (5)
2 ne stok
390 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (119)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (73)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (72)
3 ne stok
390 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
490 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (1)
1 ne stok
190 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok

Përshkrimi

Set Filxhan Caji Aurora Pasabache 6 cope

Filxhane ideal per te shijuar cajin turk 

Punuar me qelq te paster me cilesi te larte 

Ne set perfshihen 6 filxhane dhe 6 pjata filxhanesh me gdhendje