1 290 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 300 Lekë


Përshkrimi

Shtroni tryezen tuaj kendshem dhe ne menyre elegante me gotat Premium.

Nje set me 6 gota pa fron me fome cilindrike.

Dizanj modern, transparent dhe elegant.

Te pershtatshme per uje dhe pije te ndryshme.

Mund te lahen edhe ne lavastovilje.

Lartesia e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 22642

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Shtroni tryezen tuaj kendshem dhe ne menyre elegante me gotat Premium.

Nje set me 6 gota pa fron me fome cilindrike.

Dizanj modern, transparent dhe elegant.

Te pershtatshme per uje dhe pije te ndryshme.

Mund te lahen edhe ne lavastovilje.

Lartesia e gotes 105 mm   Diametri 85 mm   Kapaciteti 14.2 oz

Specifikat

Marka Bormioli

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
300 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
129 Lekë
199 Lekë
Kurseni 70 L
Shitur (51)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (37)
1 ne stok
190 Lekë
290 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (7)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (54)
I disponueshëm
2 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 400 L
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (11)
3 ne stok
190 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
2 590 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 290 Lekë
I disponueshëm
290 Lekë
390 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (4)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
690 Lekë
790 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (5)
3 ne stok
890 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
2 890 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
2 890 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 800 L
I disponueshëm
290 Lekë
490 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (19)
I disponueshëm
290 Lekë
490 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (8)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.