1 690 Lekë
2 890 Lekë
Kurseni 1 200 Lekë


Përshkrimi

Set pjatash rrethore dhe gota dhurate Pjata me dimensione te ndryshme Te domosdoshme per kuzhinen tuaj.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33007

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set pjatash Alcove Red/Black 18 cope + Set gotash FLZ215 LAV

Set pjatash Alcove Red/Black 18 cope

Seti permban 6 pjata supe me diameter 8''

6 pjata te medha te ceketa me diameter 9''

dhe 6 pjata te tjera te ceketa me diameter 7,5''

Materia qeramike cilesore me dizenjo te thjeshte te vijesuar ne pjesen anesore te tyre

Shume fine dhe te vecanta. Per perdorim te perditshem ne kuzhinen tuaj

Set gotash FLZ215 LAV

Nje set me 6 gota pa fron

Dizajn i thjeshte dhe me kapacitet 205 ml

Te pershtatshme per uje dhe pije te ndryshme.

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Cmimi me i lire i garantuar
New
490 Lekë
590 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (1)
4 ne stok
290 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 600 L
4 ne stok
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
3 ne stok
2 190 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 400 L
4 ne stok
2 690 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
3 ne stok
490 Lekë
590 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (12)
3 ne stok
190 Lekë
290 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (3)
1 ne stok
459 Lekë
590 Lekë
Kurseni 131 L
Shitur (12)
3 ne stok
390 Lekë
Shitur (45)
I disponueshëm
490 Lekë
590 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (3)
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 990 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 600 L
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm
329 Lekë
390 Lekë
Kurseni 61 L
Shitur (1)
I disponueshëm
150 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
129 Lekë
199 Lekë
Kurseni 70 L
Shitur (14)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 190 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
3 ne stok
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
4 ne stok
Cmimi me i lire i garantuar
New
1 690 Lekë
2 890 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (6)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.