490 Lekë


Përshkrimi

Thyese Arrash Clivia

I pershtatshem per te thyer arrat, bajamet, stikat etj

Efikas i cili ben te mundur edhe ruatjen e duarve nga mos carjet 

Strukture metalike tek pjesa...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 40915

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
450 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
450 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
700 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
450 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
899 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 200 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
850 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 210 L
890 Lekë
1 100 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 210 L
890 Lekë
1 100 Lekë
I disponueshëm
850 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
- 210 L
890 Lekë
1 100 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
800 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
900 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
650 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
390 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
500 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
2 750 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm

Përshkrimi

Thyese Arrash Clivia

I pershtatshem per te thyer arrat, bajamet, stikat etj

Efikas i cili ben te mundur edhe ruatjen e duarve nga mos carjet 

Strukture metalike tek pjesa qe mundeson thyrjen dhe strukture druri tek dorezat 

Diametri i vrimes metalike eshte 2 " ose 5.08 cm 

Gjatesia totale eshte afersisht 6.89" ose 17.5 cm 

Produktet që keni parë

Reviews (0)