12 990 Lekë


Përshkrimi

  • Set tenxheresh Berlinger Haus
  • Perbehet nga 9 pjese
  • Veshje jo-ngjitese granit me 3 shtresa.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 50319

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 290 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
- 2000 L
7 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
9 100 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 400 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
7 700 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 4100 L
2 390 Lekë
6 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 2000 L
1 990 Lekë
3 990 Lekë
I disponueshëm
- 2400 L
1 990 Lekë
4 390 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
- 2500 L
2 490 Lekë
4 990 Lekë
I disponueshëm
- 2500 L
2 490 Lekë
4 990 Lekë
1 ne stok
- 3800 L
3 190 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 9000 L
5 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Përshkrimi

Set tenxheresh Berlinger Haus 9 pc

Berlinger Haus vjen me kete super set per kuzhinen tuaj.

Enet e gatimit nga Berlinger Haus kane nje tradite te gjate te persosmerise,te dizajnuara per te permbushur

kerkesat e kuzhiniereve kudo.

Veshje jo-ngjitese granit me 3 shtresa, e cila kursen deri ne 35% energji.

SISTEMI TURBO INDUKSION do te mundesoi ngrohje shume te shpejte.

Doreze e bute ergonomike I pershtatshem per te gjitha llojet e sobave dhe vartave te gatimit, gjithashtu

tenxhere me gaz dhe induksion.

Ne paketim do te gjeni

1 Tenxhere 24 cm (Ø24 x 12cm ) kapaciteti ne litra 4.5Lt

1 Tenxhere 28 cm ( Ø28 x 12,5 cm ) kapaciteti ne litra 6.5Lt

1 Tigan Ø24 x 6.5cm

1 Tigan Ø28 x 5.2cm

1 Kapak qelqi 24 cm e cila mund te perdoret edhe per tiganin dhe per tenxheren

1 Kapak qelqi 28 cm e cila mund te perdoret edhe per tiganin dhe per tenxheren

3 aksesore kuzhine

Reviews (0)