659 Lekë
790 Lekë
Kurseni 131 Lekë


Përshkrimi

Kupe Qerasje modeli DSTG1041 Vjen ne forme ovale ne fillim dhe gjashtekendore ne pjesen fundore Me fron dhe kapak  Vjen e gjitha ne qelq dhe me dizanj me gdhendje ne te gjithe siperfaqen  Ideale per amvisat  Nje aksesor servirjeje i domosdoshem 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 32328

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kupe Qerasje modeli DSTG1041

Vjen ne forme ovale ne fillim dhe gjashtekendore ne pjesen fundore

Me fron dhe kapak 

Vjen e gjitha ne qelq dhe me dizanj me gdhendje ne te gjithe siperfaqen 

Ideale per amvisat 

Nje aksesor servirjeje i domosdoshem 

26 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
659 Lekë
790 Lekë
Kurseni 131 L
Shitur (4)
1 ne stok
790 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 090 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
890 Lekë
990 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
1 890 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 600 L
4 ne stok
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 L
4 ne stok
690 Lekë
790 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
590 Lekë
690 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
659 Lekë
790 Lekë
Kurseni 131 L
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 200 L
2 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.