590 Lekë


Përshkrimi

Mbajtese embelsirash Aurora Pasabache 14 cm

Krijuar nga qelqi i paster me cilesi te larte 

E gdhendur nga jashte per tu dukur me unike 

Vjen me bisht mbajtes dhe fund...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 39831

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 700 L
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 600 L
1 290 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 300 L
690 Lekë
990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
- 300 L
690 Lekë
990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 200 L
590 Lekë
790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 800 L
1 190 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1000 L
990 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 300 L
690 Lekë
990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 900 L
1 090 Lekë
1 990 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
390 Lekë
690 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 300 L
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 300 L
1 190 Lekë
1 490 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 200 L
1 090 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Përshkrimi

Mbajtese embelsirash Aurora Pasabache 14 cm

Krijuar nga qelqi i paster me cilesi te larte 

E gdhendur nga jashte per tu dukur me unike 

Vjen me bisht mbajtes dhe fund rrethor

Diametri 14 cm 

Reviews (0)