590 Lekë


Përshkrimi

Mbajtese embelsirash Aurora Pasabache 14 cm

Krijuar nga qelqi i paster me cilesi te larte 

E gdhendur nga jashte per tu dukur me unike 

Vjen me bisht mbajtes dhe fund...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 39831

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
790 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
2 990 Lekë
1 ne stok
790 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
690 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
490 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
469 Lekë
690 Lekë
Kurseni 221 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 200 L
2 ne stok

Përshkrimi

Mbajtese embelsirash Aurora Pasabache 14 cm

Krijuar nga qelqi i paster me cilesi te larte 

E gdhendur nga jashte per tu dukur me unike 

Vjen me bisht mbajtes dhe fund rrethor

Diametri 14 cm