690 Lekë


Përshkrimi

Pjate Embelsire Cassandra 6 Cope

Ideale per servirjen e embelsirave

Dizajn klasik dhe material cilesore

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 30965

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Pjate Embelsire Cassandra 6 Cope

Ideale per servirjen e embelsirave

Dizajn klasik dhe material cilesore

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
690 Lekë
790 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (4)
3 ne stok
1 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
490 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
1 690 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 800 L
2 ne stok
2 990 Lekë
1 ne stok
690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
1 090 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 200 L
2 ne stok
590 Lekë
690 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (3)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.