550 Lekë


Përshkrimi

  • Tas per ushqimet tuaja me kapak
  • Me kapacitet mbajtes 1.2 liter
  • Me kapak transparent dhe qe mbyllet hermetikisht, e thelle 
  • Ruani ushqimin ne frigorifer dhe perdorini kur ju duhet
  • Rezistente edhe ndaj mikrovales. Permasat 20,3x15,4x8,8 cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29291

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

25 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1300 L
890 Lekë
2 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (12)
4 ne stok
650 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
550 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
550 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
550 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 100 L
290 Lekë
390 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
- 100 L
290 Lekë
390 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
650 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
- 200 L
1 690 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Përshkrimi

Tas per ushqimet tuaja me kapak

Me kapacitet mbajtes 1.2 liter

Me kapak transparent dhe qe mbyllet hermetikisht, e thelle 

Ruani ushqimin ne frigorifer dhe perdorini kur ju duhet

Rezistente edhe ndaj mikrovales. Permasat 20,3x15,4x8,8 cm

Specifikat

Marka Curver
Materiali Plastike

Reviews (0)